Erasektor

Garaažiuksed

Garaaži sektsioonuksed on valmistatud sõrmede muljumise kaitsega paneelidest. Väga lai valik pinnakatteid, värve ja erineva välimusega sektsioonuksed. Garaaži sektsioonuksi saame pakkuda nii ühekordsest plekist külmasid garaažiuksi kuni 67mm külmasilla katkestatud Thermo ja täispuidust sektsioonusteni. Lisaks erinevad lahendused alumiiniumist klaaspakett uksi, uksi mis jäävad hoone välis fassaadiga samasse tasapinda ja on sama väljanägemisega ning küljepeale liikuvaid sektsioonuksi. Sektsioonustele saab lisana lisada automaatikat, lukkusid, jalgväravaid, aknaid, erinevaid disain elemente jne. Pakume ka sektsioonuksega sama välimusega eraldi seisvaid 1- ja 2-lehelisi kõrvaluksi. Küsi infot ja Leiame meie suurest tootevalikust teile sobiva!

Käänduksed

Käänduste puhul on tegemist ühes tükkis liikuvate, külmadele hoonetele mõeldud ustega. Suur valik standardmõõte ja erinevaid pinnakatteid lisaks erimõõdus uksed, mis tehakse just teie ava järgi. Käändukse puhul on võimalik ust ise oma hoone järgi kujundada ehk siis me saame pakkuda ilma täidiseta ukse raami mille saate ise kodus lihtsa vaevaga kujundada selliseks nagu teie seda soovite. Ukse raamile ehk karkassile on võimalik paigaldada laudis või mõni muu materjal mis jätab teie ukse kordumatuks ja ainulaatseks. Garaaži käändustega sarnase välimusega 1- ja 2-lehelised kõrvaluksed.

Rulluksed

Garaaži rulluksed on vähese ruumi vajadusega, mugavalt kasutatavad uksed nii käsitsi kui ka automaatikaga. Sobivad väga hästi hoonetele kus ei ole võimalik ust lae alla keerata või ruumi sügavust ei ole piisavalt, et paigaldada tõstetavaid garaažiuksi. Ukse paigaldus on võimalik nii sise- kui välisseinale. Suur valik pinnakatteid ja värve. 16 standardtooni
ja 4 puitimitatsioon pinnakatet. Ukselehele võimalik tellida aknaid, ventilatsiooni reste jne. Rullukse välimuse ja tooniga kõrvaluksed.

Siseuksed

Ükskõik, kas klassikaline või moodne, valge värv või pöök, klaaselementide või roostevabast terasest disainelementidega – pakume Teile just sellist siseust, mis sobib Teie ja Teie koduga. Pakume siseuksi nii metallist, puidust, klaasist jne. väga suur valik värve, motiive, erinevaid lingi lahendusi, küsige lisa ja vaatame koos mis oleks teile parim lahendus. Siseuste puhul pakume uksi abiruumide ja eluruumide vahele, samas sobivad meie poolt pautavad tuletõkke- ja mitmeotstarbelised uksed kasutamiseks ka abihoonete (ruumide) välisustena.

Välisuksed

Välisuksed on alumiiniumist või terasest ja ukseleht ja leng on külmasilla katkestusega. Väga suur valik motiive, värve, klaasi lahendusi, üla- ja kõrvalosasid. Uste paksused alates 46mm kuni 100mm ning uksed võimalik tellida nii sisse- kui ka välja avanevad. Lai valik lingi komplekte ja eri suur valik välimisi käepidemeid. Garaažiuksega sama välimusega välisuks (juhul kui garaažiuks on ostetud meie käest) Uksi on võimalik avada võtmega aga ka näiteks garaažiukse puldiga, sõrmejäljelugejaga (pakkuda ka käepidemesse integreeritud sõrmejäljelugejaga), kiibiga, koodpaneeliga (pakkuda ka käepidemesse integreeritud koodpaneeli), telefoni äpiga. Küsige julgesti ja leiame koos lahendused mis teile kõige paremini sobivad!

Ajamid

Click here to add your own text