Tööstussektor

Sektsioonuksed

Tööstuslikud sektsioonuksed sõrmkaitsega paneelidest millele on võimalik lisada aknaid, alumiinium raamiga klaaspakett paneele, automaatikat, jalgväravat kuni 7000mm laiustele ustele. Kõik uksed on varustatud turvaseadmetega mis takistava vedru või trossi purunemisel ukse alla kukkumist. Soojapidavamad Thermo uksed mis on valmistatud 67mm paksudest külmasilla katkestusega paneelidest. Kuni 7000mm laiale uksele on võimalik tellida jalgväravat, mille alumiinium profiilid on külmasilla katkestusega. Samuti on pakkuda nt. alumiiniumist klaaspakett paneele mis on samuti külmasilla katkestusega. Mõlemat tüüpi uksele on võimalik tellida päris klaasist klaaspakett paneele.

Rulluksed

Rulluksed ja rullvõred nii välis- kui ka siseruumides kasutamiseks. Rullukse tööpõhimõte on lihtne ja ruumi säästev, näiteks ei vaja rulluks avanemiseks väga palju ruumi sügavust, sest rulluks kerib ennast silluse taha rulli ja sellega seoses ei takista hoone lakke kommunikatsioonide, ventilatsiooni jms. paigaldust. Kui hoones on näiteks telfer mis on lae lähedal ja tõstuks hakkaks telfri tööd segama või ei mahu lae ja telfri vahele siis on rulluks toode mida kasutada. Meie poolt pakutavas tootevalikus on nii käsitsi kasutatavaid rulluksi kui ka eriti tiheda kasutusega automaatikaga rulluksi. Rulluksi on võimalik saada kuni 12m laiasid ja kuni 9m kõrgeid, Rullukse kombinatsiooniga SSG on võimalik saada rulluksi kuni 36m laiadele avadele. Kõik rulluksed/rullvõred on varustatud alla kukkumist takistavate turvasewadmetega. Hea valik ühisgaraažidele ja logistikaladudele. Rulluksed ja rullvõred on kompaktsed ja ruumisäästlikud. Rullukse eelisteks on kasutamise lihtsus, suurepärane ohutus, kiire avanemine, pikk tööiga. Ideaalne lahendus suurtele avadele, mille laius on kuni 36 m ja kõrgus kuni 9 m.

Kiirrulluksed

Kiirrulluksi kasutatakse nii sise- kui välisustena. Valikus on vertikaalselt ja horisontaalselt avanevaid, läbipaistva osaga ja täiesti läbipaistvaid uksi. Kasutus valdkonnad nii kauplustesse, ladude sise- ja välisuksed, toiduainetööstuse uksed jne. Soojustatud sektsioonitest kiir spiraaluksed mille avanemis kiirus kuni 2,5m/s mõeldud ka väga tiheda kasutusega ruumidele ning seega väga sobilikud ka ühisgaraažidele. Kuni 100mm paksude sektsioonidega kiiruksed mille sektsioonide vahelised tihendid ja juhtsiinid on küttega mis ei lase neil jäätuda ning seetõttu sobivad sügavkülm ruumidele.

Tuletõkkeuksed

Tuletõkke lükanduksed nii 1- ja 2-lehelised ning teleskoop ukselehega. Tuletõkke klassid alates EI 2 30 kuni EI 2 120. Võimalik tellida nii terasest- kui ka roostevabast terasest tuletõkke lükanduksi. Tuletõkke lükandukse standardversioonina on mõeldud olema lahti asendis ja teda hoiab avatud asendis lahti hoidmise magnet, tulekahjuhäire korral vabastatakse magnet ja uks sulgub vastu raskuse abil mis on peidetud ukselengi sisse. Lükandustele on võimalik paigaldada ka automaatikat mis hõlbustab uksekasutamist juhul kui ust kasutatakse näiteks kahe ruumi vahelise eraldava uksena ja teda kasutatakse nagu tavalist siseust. Lükandustele on võimalik lisada jalgväravaid ja klaasiavasid.

Laadimistehnika

Laadimissillad, mehaanilised laadimissillad, laadimistihendid, laadimismajad, rattasuunajad jne. Laadimissillad on nii hüdraulilised kui ka mehaanilised. Hüdraulilised laadimissillad on kas käändkeelega või teleskoopkeelega. Hüdrauliliste laadimissildade puhul pakume kahe silindriga sildasid see tähendab, et nii sillal endal kui ka keelel on kaks silindrit, see on ka ohutuse pärast (juhul kui üks silinder peaks purunema siis teine silinder ei lase sillal alla kukkuda).

Laadimistihendeid on nii täispuhutavaid ja niinimetatud tavalised.

Laadimismajad on ühekordsest plekist või siis soojustatud sandwich paneelidest. Laadimismaja on võimalik paigaldada kas siis meie poolt pakutavale laadimisplatvormile või ka enda tehtud laadimisplatvormi peale.

Rattasuunajad on erineva mõõdu ja kujuga.

Spordihallide uksed

Spordihallide uste puhul on põhimõtteliselt tegemist käändustega aga selle vahega, et spordihallide uksed ei tule avast välja nagu käändukse puhul. Tänu sellele , et uks avast välja ei tule saab ust avada ka sellel ajal kui tehakse trenni ja ei pea muretsema, et keegi jookseb uksele avnaemise ajal otsa. Ukse lehtesid on võimalik katta erinevate materjalidega näiteks: pehmendused.

Pendeluksed ja PVC

PVC materjalist valmistaud pendeluksed ja kardinad kasutamiseks kahe ruumi vahel või siis välisukse taga, et kui avatakse välisust hoiab ära tuuletõmbuse

Kardinaid on erineva materjali paksusega, laiusega ja nende paigalduse ülekatted on vastavalt kasutus kohale ja vajadusele.

Ühisgaraažideuksed

Ühisgaraažide ustel on lai valik, käänduksed, kiired sektsioonuksed, rulluksed/rullvõred, spiraaluksed ja lükanduksed. Ühisgaraažide uste valik tehakse vastavalt kliendi soovidele, parkimiskohtade arvule,
kasutussagedusele jne. Uste eluiga (st. näiteks vedrude eluiga) kuni 250 000 tsüklit. Ühisgaraažide uste materjalide ja väljanägemise variante on palju, alustades lihtsatest ühekordse plekiga kaetud käändustest, venitatud võrgust või perforeeritud metall lehtedega kaetud ustest kuni
soojustatud kiiruste ja alumiiniumist toonitud klaaspakettidega usteni.
Jalgvärava võimalused nii uste sisse kui ka eraldisseisvad uksega sama disainiga kõrvaluksed

Tööstuslik liugvärav

Lükandvärav – vabaltkandev konstruktsioon, suur turvalisusstandard, täielikult eelmonteeritud Stabiilsetest terasprofiilidest lükandväravad tarnitakse komplektse elemendina, mille ava laius on kuni 16 meetrit. Nii saab vastupidises suunas liikuvate väravate korral saavutada laiuse 32 meetrit. Konstruktsioon on vabaltkandev. Eelised: ainult vähesed vundamenditööd. Pole vaja paigaldada juhiksiine, värava liikumist ei takista jää, lumi ega suurem mustus. Värava mõlemal pool ülemises servas on alumiinium liist mis kaitseb värava pinda, et see ei puutuks kokku juhtrullikutega mis võivad värava värvi kahjustada nii on tagatud värava kaunis välimius ka aastate pärast. NB! Ei ole standardvarustus kõigil mudelitel, küsi järgi millistel mudelitel kuulub standardvarustusse ja millal on tegemist lisavarustusega. Viis isekontrollivat turvaserva peatavad värava viivitamata, isegi väikseima takistuse puhul. See tagab inimeste ja sõidukite turvalisuse Juhtelektroonika on integreeritud postis sisse ja see asub õuepoolsel küljel. Värva opereerimiseks on palju võimalusi näiteks: kaugjuhtimispult, kaardilugemis süsteemid, magnetkontuurid, fotosilmad jne. Värava oleku ja läbisõidu lubamiseks ja keelamiseks saab ühendada valgusfoore, vilkureid jne.

Läbipääsusüsteemid

Tõkkepostid, liiklustõkked, lükandväravad

Tõkkepostid kujutavad endast kõige sagedamini kasutatavat läbisõidu takistamise vahendit – seda õigusega, kuna tõkkepostide kasutusvõimalused on mitmekesised. Meie tõkkepostid võimaldavad paindlikku ja samas usaldusväärset sisse- ja läbisõidu reguleerimist. Tänu individuaalsetele juhtimiskontseptsioonidele ja erinevatele tõkkepostimudelitele on võimalik luua täpselt teie vajadustele kohandatud lahendusi. Kõrge stabiilsuse, temperatuuri ja ilmastikukindluse tagamiseks läbivad meie tõkkepostid põhjaliku kvaliteedi- ja ohutuskontrolli Meie tõkkeposte iseloomustab nende kompaktne ja paindlik paigaldamine ning sõltuvalt mudelist saab neid hädaolukorras vaid 1,5 sekundiga üles tõsta.

Tõkkepostid võite lähtuvalt kasutussagedusest ja kasutusolukorrast valida kas automaatsed tõkkepostid, poolautomaatsed tõkkepostid, eemaldatavad tõkkepostid või fikseeritud tõkkepostid

Teenaelad M võimaldavad kontrollitud ühepoolset läbisõitu kuni 6 meetri laiuselt. Need takistavad vastassuunalist läbisõitu, kuna orad lõikavad sõiduki kummid katki, nii et see jääb juba mõne meetri pärast seisma. See valmis pinnakattele paigaldatav teenael sobib madalama kasutussageduse puhul. Suuremate kasutussageduste puhul sobivad tasapinnaliselt maasse paigaldatavad H-tüüpi teenaelad. Need teenaelad pakuvad paremat kaitset ka suuremate sõidukite vastu, nagu veoautod.

Liiklustõkked. Kui soovite kindlustada kuni 6 meetri laiusi sisse- või väljasõite kõrgendatud turvameetmete abil, soovitame kasutada meie liiklustõkkeid. Sõltuvalt oludest saab meie liiklustõkked tasapinnaliselt maasse langetada või paigaldada pinnasetöid tegemata valmis pinnakattele. Tavaolukorras tasapinnaliselt alla lastud tõkked saab hädaolukorras kiiresti üles tõsta ja nende abil volitamata sõidukid tõhusalt peatada. Liiklustõkkeid pakkume kas 500mm või 1000mm kõrgeid.

Sõltuvalt kaitstava ala tüübist ja suurusest on võimalus teha valikud tõkkepostide, teenaelte või liiklustõkete hulgast ning ühendada individuaalsed tooted paindlikult ja kasutada neid individuaalsete juhtimiskontseptsioonide abil.